Wyszukaj ogłoszenie:
Praca [643] [+]
1
2
3
4
5
6
..33

  • OPIEKUNKA DO DZIECKA SZUKA PRACY (dodano 2015-01-29)
    Poszukuje pracy na terenie Garwolina jako opiekunka do dziecka. Mam trzydzieści jeden lat posiadam doświadczenie w opiece nad dzieckiem (referencje) wiek dziecka od 6 miesięcy do 6 lat.Dyspozycyjna bez nałogów
    tel. 505487606,256824922 email: magdas16@onet.pl
  • Czyszczenie bez chemii (dodano 2015-01-29)
    Pranie dywanów, wykładzin, foteli,puf, tapicerki meblowej, samochodowej. Czyszczenie fug, płytek, zabrudzen z tłuszczu bez chemii. Mycie kostki brukowej. Zapraszam Niskie ceny
    tel. 530-907-471
  • Praca w okolicach Łaskarzewa (dodano 2015-01-29)
    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    KOBIETY-kompletacja i montaż opakowań
    MĘŻCZYŹNI-operator wtryskarek
    Od kandydatów oczekujemy:
    -wysokiej motywacji do pracy
    -rzetelności i uczciwości
    -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    tel. 510025899 email: goodklient@interia.pl
  • Szukam pracy (dodano 2015-01-29)
    Szukam pracy na magazynie (posiadam uprawnienia na wózki widłowe,badania psychotechniczne)lub na produkcji ( 3 lata doświadczenia) albo jako kierowca kat B.
    tel. 514218345
  • TANIO TYNKI (dodano 2015-01-29)
    Witam wykonujemy tanio tynki cementowo wapienne więcej informacji pod nr tel 510 519 875
    tel. 510 519 875
  • POŚREDNICY KREDYTOWI (dodano 2015-01-29)
    NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACĘ Z OSOBAMI ZAJMUJĄCYMI SIĘ POŚREDNICZENIEM W UDZIELANIU POŻYCZEK.
    OFERUJEMY SZEROKI WACHLARZ USŁUG I DUŻE MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA KREDYTU.
    MASZ KONTAKT Z OSOBAMI ZAINTERESOWANYMI POŻYCZKĄ-ZADZWOŃ.
    WYNAGRODZENIE USTALIMY INDYWIDUALNIE.
    tel. 507-177-786 email: biznespozyczki@wp.pl
  • Może to ja :) (dodano 2015-01-29)
    Witam serdecznie,
    Pracodawco poszukuje pracy pilnie. Mam 26 lat doświadczenie jako elektryk, cieśla dekarz i przy ociepleniach budynku. Szukam pracy jakiej kolwiek. Kontakt 607786374
  • ZATRUDNIMY EKSPEDIENTKI (dodano 2015-01-29)
    Sklep Sportowy Garwolin ul Kościuszki 11 prowadzi rekrutacje na stanowisko sprzedawczyni.
    Ofertę kierujemy do osób energicznych,pogodnych lubiących kontakt z ludźmi-mile widziane doświadczenie w handlu.
    Oferty CV+zdjęcie proszę przesyłać na wmarona@wp.pl
    email: wmarona@wp.pl
  • korepetycje - angielski i matematyk (dodano 2015-01-29)
    jestem studentka i udzielam korepetycji z języka angielskiego i matematyki.
    tel. 660704901
  • szukam pracy (dodano 2015-01-29)
    chłopak lat 31 szukam pracy przy ociepleniach-4lata pracy,wykończeniach lub innych pracach budowlanych lub innych
    tel. 517503686
  • POSZUKUJE PACY JAKO KIEROWCA GARWOLIN- OKOLICE (dodano 2015-01-29)
    Poszukuje pracy jako kierowca na terenie województwa mazowieckiego. Posiadam prawo jazdy kat. B, C
    tel. 509510902
  • Praca maturalna (dodano 2015-01-29)
    Szukam osoby która napisze prace maturalną.
    email: kinia_p@interia.pl
  • Praca Magazynier (dodano 2015-01-29)
    Doświadczenie wymagane!!!
    Opis stanowiska:
    - kontrola i przyjmowanie dostaw;
    - kompletacja i wydawanie towaru;
    - kontrola stanów magazynowych;
    - przygotowywanie towaru do wysyłki ;
    - utrzymanie wysokiego poziomu jakości i dokładności w codziennej pracy ;
    tel. 227890188 email: biuro@toolsfactory.pl
  • mechanik, monter instalacji gazowej (dodano 2015-01-29)
    potrzebny mechanik do pracy w józefowie. doswiadczenie mile widziane jako samodzielny mechanik oraz monter insalacji gazowych w samochodach praca na pełny etat
    tel. 534665004 email: tomgaz1@02.pl
  • Młody chłopak szuka pracy (dodano 2015-01-29)
    Witam. Chłopak-24 lata. Poszukuję pracy. Największe doświadczenie mam w handlu (w sumie 6lat pracy w sklepach) oraz w wykończeniówce (gipsy, poddasza, proste zabudowy gk). Nie boję się żadnej pracy. Posiadam prawo jazdy kat b. Czekam na oferty.Pozdrawiam
    tel. 518044513 email: krzysztof2.g@onet.pl
  • poszukuję pracy (dodano 2015-01-28)
    Witam
    poszukuję pracy,najchętniej jako ekspedientka,lecz może być każda.
    email: agaz.89@o2.pl
  • Korepetycje z matematki!!! (dodano 2015-01-28)
    Szukam osoby, która chętnie pomoże przy rozwiązaniu zadań.
    tel. 509773425
  • Dam pracę (dodano 2015-01-28)
    Przyjmę do pracy osobę która się zna na budowlance(wykończenia,remonty,elewacje,itp).Praca na dłuższy okres okolice Garwolina-Warszawa.
    tel. 695 677 068
  • Szukam pracy (dodano 2015-01-28)
    Mam 21 lat i poszukuję pracy na terenie Garwolina. Ukończyłam Technikum Żywienia. Posiadam ważną książeczkę sanepidowską.
    tel. 501685921
1
2
3
4
5
6
..33

DODAJ OGŁOSZENIE

Ogłoszenia:
Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca